МЗС Німеччини та Великобританії закликали Косово і Сербію вирішити конфлікт на кордоні

Понеділок 08 серпня 2011 07:48

Міністри закордонних справ Німеччини та Великобританії закликали Косово і Сербію вирішити конфлікт вздовж спільного кордону. Гідо Вестервелле і Вільям Хейг запропонували використовувати в якості інструменту дипломатію і не ризикувати втратою "можливості прогресу", передає Associated Press. Вони також зазначили, що продовження кризи може позначитися на вступі обох країн до Європейського союзу.
Нагадаємо, що 27 липня 2011 р. спецназ косоварів зробив спробу зайняти КПП -1 ("Ярині") і КПП-31 ("Брняк") на півночі краю. Віце-прем'єр уряду Косово Хайредіна Купи пояснив, що операція була спрямована на відновлення прикордонного контролю на кордоні з Сербією в забезпечення цілісності економічної системи невизнаної республіки і виконання прийнятого на минулому тижні рішення про введення ембарго на імпорт товарів з центральної Сербії. Тоді ж Приштина обклала 10% податком товари, що ввозяться з території Боснії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся