Microsoft припинить підтримку ряду програм Windows

НовиниТелеком & IT    24.07.2017 - 15:31
Фото: Microsoft (flickr.com-jeepersmedia)
Фото: Microsoft (flickr.com-jeepersmedia)

Діюча 32 роки стандартна програма Paint застаріла і буде видалена із оновлення

Транснаціональна компанія Microsoft Corporation планує припинити підтримку ряду стандартних програм, у тому числі Paint, що функціонувала 32 роки. Про це повідомляє The Guardian.

"Microsoft оголосила, що разом з Outlook Express Reader і Reading list, Paint потрапила в список програм, які видалені або застаріли оновлення Windows 10 Fall Creators Update", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, з випуском Windows 10 Creators Update, випущеними в квітні, Microsoft представила новий 3D Paint, який встановлюється разом з традиційною програмою Paint і володіє інструментами для створення 3D-зображень, а також деяке базове редагування 2D-зображень. Але це не оновлення оригінальної Paint і не веде себе як стандартна програма.

Так, точну дату виходу Fall Creators Update у компанії не називають, кажучи лише, що це відбудеться восени 2017 року. Крім того, попадання в список застарілих/небажаних програм, означає, що повне видалення Paint - лише питання часу.

Зазначимо, що Paint був одним з перших графічних редакторів і став частиною базової комплектації Windows. Він був випущений з першою версією Windows 1.0 в 1985 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Microsoft оголосила про масштабне скорочення співробітників, в першу чергу 10% працівників сфери продажів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top