Міжнародний союз біатлоністів відмовився відновити Росію в правах

Міжнародний союз біатлоністів відмовився відновити Росію в правах
Фото: конгрес IBU (twitter.com/biathlonworld)

СБР залишається тимчасовим членом міжнародної організації

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) відмовився відновлювати в правах Союз біатлоністів Росії (СБР). Таке рішення прийняли учасники конгресу організіції, який проходить в хорватському Поречі.

За результатами голосування 29 членів проголосували проти відновлення Росії в правах, 20 - за. Таким чином, СБР залишається тимчасовим членом IBU.

Також на конгресі, який завершиться 9 вересня, буде обраний новий президент IBU. На посаду глави організації претендують представник Швеції Олле Далін і Байба Брока з Латвії.

У грудні минулого року IBU тимчасово обмежив права СБР через допінгові порушення російськими спортсменами. Росія могла продовжувати заявляти спортсменів на старти, однак позбавлялася права голосу на конгресі IBU, можливості висувати кандидатів на вибори до керівних органів організації і претендувати на проведення міжнародних стартів.

Нагадаємо, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак може увійти до виконавчого комітету Міжнародного союзу біатлоністів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся