Мей пообіцяла зробити Британію сильнішою і багатшою після виходу з ЄС

НовиниПолітика    21.11.2016 - 16:04
Фото: прем'єр-міністр Британії Тереза Мей
Фото: прем'єр-міністр Британії Тереза Мей

Зокрема, Мей пообіцяла збільшити фінансування наукових досліджень на 2 млрд фунтів на рік

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей пообіцяла зробити королівство сильніше і багатше після Brexit. Про це вона сказала на конференції Конфедерації британської промисловості (CBI), передає BBC.

"Інвестуючи в Британію в довгостроковій перспективі, збільшуючи добробут і розширюючи можливості для жителів усіх куточків країни, реформуючи систему корпоративного управління, що ми хочемо позбавитися від поганого і привнести хороше", - заявила Мей.

Додавши при цьому, що необхідно відповісти на вимогу змін, які хоче громадськість, і довести, що капіталізм може забезпечити їм краще майбутнє.

"Давайте побудуємо сильну, справедливу Британію всі разом", - зазначила Мей.

Прем'єр Британії пообіцяла збільшити фінансування наукових досліджень і розробок на 2 млрд фунтів в рік до 2020 року.

Також Мей пообіцяла надати місця в раді працівникам компаній, і, таким чином, внести зміни в управління корпорацій. Однак вона підкреслила, що ця частина плану буде ще розроблятися.

Крім цього, британський прем'єр натякнула на чергове зниження податків з 20 до 17% в 2020 році для компаній, що займаються інноваційними розробками.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підготовка Brexit йде за планом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся