ru ua

Мей обіцяє майже втричі скоротити потік мігрантів до Великобританії

Мей обіцяє майже втричі скоротити потік мігрантів до Великобританії Фото: Тереза ​​Мей обіцяє скоротити імміграцію

Прем'єрка пообіцяла скоротити щорічну імміграцію до рівня 100 тисяч осіб

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей пообіцяла виконати план Консервативної партії щодо скорочення щорічної імміграції до рівня 100 тисяч осіб. Очікується, що цей план буде оголошено у передвиборчій програмі партії наступного тижня, передає DW.

За словами Мей, імміграція спричиняє великий тиск на людей невисокого достатку та соціальні служби.

"Звичайно, щойно ми покинемо Європейський Союз, у нас буде можливість забезпечити контроль над нашими кордонами", - наголосила прем'єрка 8 травня.

При цьому за 12 місяців станом на вересень 2016 року до Великобританії прибуло 273 тисячі мігрантів, що на 49 тисяч менше, ніж роком раніше. Прийнятними масштабами імміграції Мей назвала "десятки тисяч" осіб.

Як відомо, 8 червня у Великобританії відбудуться позачергові вибори до парламенту. Очікується, що правляча Консервативна партія здобуде переконливу більшість. Згідно з оприлюдненими 8 травня результатами опитування ICM, вона випереджає опозиційних лейбористів на рекордні 22%. Зокрема Консервативну партію готові підтримати 49% виборців, тоді як Лейбористську - 27%. Ліберально-демократична партія може розраховувати на підтримку 9% опитаних, а Партія незалежності Сполученого Королівства - 6%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава британського уряду Тереза Мей і президент Франції Еммануель Макрон провели телефонну розмову, в ході якої обговорили процедуру виходу Великобританії зі складу Євросоюзу.