Місцеві вибори в Україні не відповідали демократичним стандартам, - помічник держсекретаря США

Місцеві вибори в Україні не відповідали демократичним стандартам. Про це заявив помічник державного секретаря США у справах Європи та Євразії Філіп Гордон в інтерв'ю радіо "Свобода".
"Я думаю, що світ, Європейський Союз і США уважно стежили за перебігом місцевих виборів в Україні, тому й заявляю, що ми не вважаємо, що вони відповідали демократичним стандартам", - уточнив він.
"Для такої держави, як Україна, котра будує демократію і забезпечує участь у цьому всіх зацікавлених політичних сил, критично важливо мати такий виборчий закон і кодекс, які б відповідали міжнародним стандартам", - зазначив помічник держсекретаря США.
Він нагадав, що українці заявили про прагнення урівноваженої політики між Росією і Заходом. "Ми, у свою чергу, сказали тут, що не вважаємо, що це має бути якийсь нульовий варіант і вибір. Ви у Києві можете мати одночасно добрі стосунки з Росією і добрі стосунки зі США та ЄС. І ми знову маємо наміри продемонструвати Києву, що саме так воно і є", - зазначив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся