ua ru

Місцеві вибори на Донбасі пройдуть відразу після виведення російський військ і закриття кордону, - Порошенко

Місцеві вибори на Донбасі пройдуть відразу після виведення російський військ і закриття кордону, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко пообіцяв провести на Донбасі місцеві вибори, які тільки Росія виконає четвертий пункт мінського меморандуму, тобто виведе свої війська з території України і закриє кордон. Про це він заявив, виступаючи в Давосі.

"Я обіцяю Вам, ми будемо мати абсолютно ясну стабільну ситуацію в Україні, якщо Росія виконає четвертий пункт мінського меморандуму: закриє кордон і забере підрозділ з моєї території", - сказав Порошенко.

Він пообіцяв, що одразу після виконання цього пункту п'ятим пункту і провести місцеві вибори.

"Вибори, місцеві вибори за українським законодавством. В демократичній країні немає інших механізмів. Ті, хто буде відповідальний за ці регіони - Донецьк і Луганськ, повинні бути обрані людьми, і ці вибори повинні бути згідно з українським законодавством, за участю міжнародних спостерігачів і повинні бути визнані цілим світом", - сказав Порошенко.

Він зазначив, що Україна виконала всі пункти мінського меморандуму зі свого боку. Він закликав Росію виконати всі пункти меморандуму, а саме припинення вогню, припинення постачання військової техніки і солдатів, звільнення заручників.

Нагадаємо, Порошенко також заявив, що Україна не хоче нової угоди, а наполягає на виконанні мінського меморандуму.