ua ru

МЕРТ пропонує направити 500 млн гривень на підтримку виробників дорожньої техніки

МЕРТ пропонує направити 500 млн гривень на підтримку виробників дорожньої техніки Фото: Степан Кубів (РБК-Україна)

Покупцям техніки українського виробництва будуть компенсувати частину її вартості

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує направити 500 млн гривень на підтримку підприємств дорожньо-будівельного машинобудування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЕРТ.

"Масштабне будівництво українських доріг вимагає багато різної дорожньої техніки і Україна має виробничі потужності, щонайменше, для 15 груп такого обладнання. Тому ми пропонуємо направити близько 500 млн гривень державної підтримки, щоб українські підприємства могли модернізувати свої потужності і наростити виробництво", - зазначив Кубів на нараді з механізмів підтримки українських виробників дорожньої техніки.

За його словами, держава буде компенсувати вартість дорожньо-будівельної техніки українського виробництва та відсотків за кредитами на її придбання.

"Очевидно, що підприємства дорожнього будівництва часто беруть кредити для покупки великої кількості дорожньо-будівельної техніки. Тому підтримка у вигляді часткової компенсації вартості або відсотків за кредитами саме для української продукції збільшить її конкурентні переваги щодо імпортних аналогів ", - зазначив Кубів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд затвердив перелік об'єктів в рамках ремонту трас державного значення.