МЕРТ очікує оприлюднення фінзвітності ще частиною держпідприємств до осені

НовиниЕкономіка    20.07.2016 - 11:46
Фото: Юлія Ковалів
Фото: Юлія Ковалів

Зараз 18 держкомпаній в процесі аудиту

Міністерство економічного розвитку і торгівлі чекає оприлюднення ще частиною державних підприємств фінансової звітності до кінця літа. Про це сьогодні в ході брифінгу повідомила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо говорити про аудит (фінансовий), то ми бачимо, що вже з топ-50 найбільших державних компаній, які повинні проводити незалежний аудит із залученням найбільших міжнародних аудиторських компаній, 14 вже провели його і оприлюднили", - сказала вона.

Ще 18 компаній, за її словами, в процесі аудиту.

"Це ті компанії, які жодного разу не проводили нормального аудиту за міжнародними стандартами... Ми очікуємо, що до кінця серпня ці 18 компаній оприлюднять аудиторський висновок і свою фінансову звітність на сайтах", - підкреслила Ковалів.


Крім того, як зазначила заступник міністра, є ще 11 компаній, які не проводили відповідний аудит.

"Частина з них вже практично не працює або на стадії ліквідації, а частина відверто саботує цей процес", - сказала Ковалів.

В контексті цього заступник міністра зазначила, що відомство очікує запуску проведення аудиту або ж будуть застосовані відповідні заходи до керівництва саботуючих підприємств.

Нагадаємо, МЕРТ розраховує завершити формування наглядових рад ще 15 держпідприємств до кінця 2016 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top