Меркель відмовилася назвати верхню межу прийому біженців

НовиниПолітика    21.01.2016 - 11:28
Фото: Ангела Меркель
Фото: Ангела Меркель

Меркель вважає найважливішим завданням боротьбу з причинами потоку мігрантів

Канцлер Німеччини Ангела Меркель в черговий раз відмовилася назвати верхню межу прийому біженців, незважаючи на потужний тиск. Таку позицію вона озвучила під час зустрічі на баварському курорті Вільдбад Кройт з членами фракції Християнсько-соціального союзу в земельному парламенті, передає Die Welt.

"Меркель, як і раніше, нічого не хоче про це чути. Під час чергової зустрічі з братерською партією у Вільдбад Кройт вона енергійно відхилила відповідну вимогу", - зазначає видання.

Канцлер підкреслила, що спільною позицією коаліції є те, що треба "істотно і довгостроково знижувати кількість біженців". Так, Меркель наполягає на пошуку європейського рішення і вважає найважливішим завданням боротьбу з причинами потоку мігрантів. У даному контексті вона анонсувала майбутню донорську конференцію на допомогу Сирії, Йорданії та Лівану.

При цьому рішення Австрії щодо прийому не більш як 37,5 тис. біженців у 2016 році, канцлер вважає фактором, що ускладнить переговори з Туреччиною, заплановані на лютий.

Зазначимо, що Християнсько-соціальний союз (ХСС) вимагає встановлення верхньої межі кількості шукачів притулку у ФРН на рівні 200 тисяч осіб на рік, а її голова, баварський прем'єр-міністр Хорст Зеєзхофер вже неодноразово висував Меркель ультиматуми.

Нагадаємо, рейтинг партійного блоку канцлера Німеччини Ангели Меркель, що складається з Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і Християнсько-соціального союзу (ХСС) впав до рекордно низького рівня з 2013 року.

On Top