ua en ru

Меркель анонсувала допомогу Туреччині у 3 млрд євро для стримування міграції у ЄС

10:06 16.10.2015 Пт
1 мин
За словами канцлера Німеччини, лідери ЄС домовилися активізувати процес вступу Туреччини до Євросоюзу
Меркель анонсувала допомогу Туреччині у 3 млрд євро для стримування міграції у ЄС Фото: Ангела Меркель

Країни Європейського союзу розглядають питання про надання Туреччині фінансової допомоги в розмірі 3 млрд євро у зв'язку з міграційною кризою. Про це з посиланням на заяву канцлера Німеччини Ангели Меркель повідомляє Reuters.

Як зазначається, фіндопомогу Туреччині можуть надати для того, щоб влада країни утримували мігрантів на своїй території, не допускаючи напливу біженців до Європи.

При цьому Меркель зазначила, що лідери ЄС домовилися активізувати процес вступу Туреччини до Євросоюзу.

Як відомо, Меркель є супротивником членства Туреччини у Євросоюзі.

При цьому канцлер Німеччини за підсумками першого дня саміту ЄС у Брюсселі акцентувала увагу на тому, що Туреччина вже витратила на розміщення понад 2 млн сирійських біженців 7 млрд євро, притому що країни ЄС надали їй фінансову допомогу в розмірі тільки 1 млрд євро.

Нагадаємо, напередодні Євросоюз затвердив план дій з Туреччиною щодо боротьби з міграційною кризою.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: