Мер Рівного В.Хомко піде на вибори "від невідомої партії"

Мер Рівного Володимир Хомко вирішив йти на вибори міського голови Рівного від партії "Всеукраїнський патріотичний союз". Про це РБК-Україна повідомив Володимир Хомко. "Відомі політичні сили - це партії зі своєю історією, позиціями, помилками і успіхами, опонентами і прихильниками. Тому, ставши на їх бік, я був би змушений протиставити себе значній кількості виборців. А для міського голови, вважаю, це неприпустимо. Тому пропозиції відомих партій зустрів відмовою. Взагалі я б ніколи не балотувався від партії, якщо б цього не вимагало нинішнє законодавство. Адже, на моє переконання, мер - це, перш за все, господарник, а не політик. І його завдання - об'єднувати навколо себе всі політичні сили і служити - всім рівнянам - незалежно від їхніх політичних уподобань", - заявив В.Хомко.
Партія "Всеукраїнський патріотичний союз" зареєстрована в 2005 р. Участі у виборах до Верховної Ради і в президентських виборах не брала.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся