МЕГА-тренінг «Дій! Впливай! Живи! Багатій!» - мабуть, це перше подібно захід в Україні, який зібрав більше 600 людей, які бажають змінити своє життя - стати більш успішними, щасливими і цілеспрямованими. І в організаторів вийшло на всі 100% дати учасникам те, за чим вони прийшли - бажання ЖИТИ на повну котушку, а не існувати, і головне - інструменти, як це зробити.
Початок 2013 року для учасників МЕГА-тренінгу було енергійним, драйвовим, мотивуючим взяти на себе відповідальність за своє життя і змушує рухатися до досягнення поставлених цілей, застосовувати весь той обсяг інструментів, отриманих від спікерів МЕГА-тренінгу за ці 4 дні.
МЕГА-тренінг «Дій! Впливай! Живи! Багатій!» стартував у Києві з 10 по 13 січня. І поки не особливо спритні кияни приходили до тями від новорічних свят, страждаючи від похмілля, більш цілеспрямовані і мріють стати по-справжньому успішними товариші жили в передчутті... глобальної перезавантаження.
Адже саме глобальне перезавантаження по всіх напрямах була обіцяна кожному учаснику МЕГА-тренінгу. І судячи з відгуків багатьох учасників, організатори дотримали всі свої обіцянки. Особлива атмосфера на тренінгу, взаємне дружелюбність, безумовний високий професіоналізм, переконливість і харизматичність спікерів послужили основою для якісної роботи кожного з учасників глобальної перезавантаження.
Отже, що вдалося перезавантажити? Напевно, не буде перебільшенням заявити, що спікери встигли пройтися по всім важливим параметрам, необхідним для досягнення стабільного і прогресуючого успіху - правильна і надихаюча мотивація, впевненість в собі і своїх силах, досягнення реального успіху, ефективне спілкування і ораторська майстерність, мистецтво бути красивим і здоровим, кар'єра і бізнес. І не тільки просто пройтися, але і змусити учасників замислитися про те, як вони живуть, показати, як можна і треба жити, а також навчити, куди йти й до чого прагнути, щоб гарантовано досягти успіху.
А хто спікери? Про спікерів взагалі окрема розмова! Іцхак Пінтосевич (Україна) - людина-легенда, експерт у Системному розвитку Особистості і Бізнесу, автор бестселера "10 Заповідей Успіху", Тренер Успіху №1 на російськомовному просторі. Іцхак - «ну просто чарівник!» за твердженням багатьох присутніх - зумів розворушити всіх за лічені хвилини: його запальний і щирий танець «тунак» будуть ще довго згадувати і учасники тренінгу, і організатори, і навіть стіни Міжнародного Виставкового Центру. Сподін андрій (Україна) - автор оригінальної методики інтенсивного розвитку особистої ефективності через прискорення процесів сприйняття й обробки інформації. Андрій переконав усіх, що немає нічого неможливого, межі людського розуму не знають кордонів, швидкочитання і скоромышление - це реальність, яку може успішно осягнути кожен! Розвадовський сергій (Україна) - мільйонер, успішний бізнесмен, Президент консалтингової компанії i'm Trainings. Установка Сергія «бити клин» - щільно залягла в уми учасників і перевернула життєві установки багатьох. Костянтин Кондаков (Україна) - один з найвідоміших українських трейдерів. Успішний бізнесмен, фінансовий аналітик, публіцист і професійний біржовий спекулянт, який вже заслужив повагу серед колег і провідних фінансових експертів не тільки СНД, але далекого зарубіжжя. В'ячеслав Смирнов (Україна) - один з найбільш відомих й авторитетних викладачів йоги і систем оздоровлення в Україні та в СНД, чемпіон світу з йога-спорту.
Крім того, своїми знаннями і досвідом щедро ділилися: Олександр Писарєв (Росія) - 20-річний інтернет-маркетолог, людина-індиго, вже в 19 років заробив перші 3 мільйона рублів в інтернет-бізнесі; Юрій Строганов (Росія) - серійний підприємець, натхненник, продюсер, власник туроператора дитячого відпочинку Ньюскул Адвенчер, керівник бізнес-спільноти "Новий Рівень", комерційний директор Міжнародної Академії Дослідження Брехні і консалтингової компанії "Мета", керуючий партнер бізнес-інкубатора "Бізнес-Ангели", засновник проекту Стартап 54, власник SaaS сервісу TeachAcademy - це найактуальніші проекти; ИгорьТуник (Україна) - керівник Представництва Всесвітньої Асоціації Традиційного Вінг Чунь Кунг Фу по Східній Європі, шеф-інструктор, єдиний Сіфу традиційного Вінг Чунь на території колишнього Радянського Союзу.
Завітали на МЕГА-тренінг та іноземні спікери: Джим Грем (США) - співзасновник FBSiteCreator, FBCashCreator і FBResponse; Ларрі Лоїк (США) - бізнесмен і спікер Санат-Барбари (Лос-Анджелес, Каліфорнія), ведучий відомої передачі «Thenewmoneyshow» на CBS Radio в Лос-Анджелесі. До речі, організатори постаралися влаштувати виступу американців таким чином, що мовний бар'єр виявився зовсім не перешкодою для всіх присутніх і не «спикающих» на американському англійському.
«Я отримала неймовірну кількість інформації, знань, емоцій. По енергетиці мені навіть не з чим порівняти. Успіх просто витала в повітрі. Я побачила, куди рухатися далі і не зверну...»
«Мега-тренінг!!! Мега-приголомшливий результат!!! Як говориться, приголомшливий ВАУ-ефект!!!! Це було дійсно Мега-круто! Мега-ефективно! Мега-інформативно! Мега-перезагрузочно! Мега-Супер-Клас!»
«Найголовніший урок, який я вивчила ще раз - НЕМАЄ МЕЖІ ДОСКОНАЛОСТІ! Немає межі людським можливостям! Немає межі висоти! І тільки кожен ставить САМ собі в голові цю планку!»
Подібні схвальні відгуки учасників зарясніли в соцмережах вже на наступний день після закінчення тренінгу! І навіть ті, хто прийшов на тренінг, піддавшись загальному ажіотажу або «за компанію», були більш ніж задоволені своїми результатами.
«Я дуже задоволений МЕГА-тренінгом, - коментує директор проекту «Startgoda.com» Євген Медведєв. - Результат перевершив навіть найсміливіші очікування. Нам вдалося на початку січня, здавалося б, у «мертвий» місяць, зібрати 600 людей з семи країн світу, готових змінити своє життя. І, дійсно, глобальне перезавантаження відбулася. На наступний МЕГА-тренінг, який відбудеться 9-12 січня 2014, вже записалося 144 людини. Я вважаю це найкращим визнанням нашої роботи. Я дякую всю нашу численну команду, спікерів і партнерів проекту, які допомогли нам організувати і провести наймасштабніший МЕГА-тренінг в Україні!».
Почитати відгуки, подивитися фото і відео, а також стежити за підготовкою до МЕГА-тренінгів 2014 року - можна на сторінках заходи в соцмережах: vk.com/startgoda і www.facebook.com/startgoda
Організатори МЕГА-тренінгу:
Система розвитку Особистості і Бізнесу «IsaacPintosevichSystems»
Міжнародний тренінг-центр «Powerschool»
Генеральний ТВ-партнер
Канал бізнес ідей Business
Генеральний HR-партнер
HeadHunter
Партнери МЕГА-тренінгу:
• Канал 1+1 • Канал Мега
• Компанія i'm trainings
• Компанія «Ліга:Закон»
• Програма управління особистими фінансами Family
• Бізнес-Конгрес Підприємців «Призма24»
• ММСІС інвестментс
• Газета «Дело»
• Журнал СТРАТЕГІЇ
• Український діловий портал Комп&ньоН
• NewRealGoal
• Інтернет-портал Prostobiz.ua
• Інтернет-портал «B2B-Лабораторія»
• Київська Бізнес Школа
• Змагання зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge
• Каталог компаній, товарів та послуг рекламної спрямованості otvetim.com.ua
• Сервіс Weblancer.net • FxFactor - журнал про бізнес нового покоління
• B2B Радіо
• Освітня платформа Growth.in.ua
• Школа Рекламних Технологій Advertising School
• Міжнародна молодіжна громадська організація Aiesec
• Маркетинг-Клуб MarketingJazzz
• Тематичний портал Salesman.ua
• Сервіс зберігання інформації ex.ua • Бізнес-центр «Національний»
• Магазин ділової літератури Кniga.biz.ua
• Журнал КЛЮЧ