Медведєв підписав постанову про особливий порядок дотацій Криму

Медведєв підписав постанову про особливий порядок дотацій Криму
Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про зміну порядку розподілу дотацій Криму і Севастополю з метою вирівнювання бюджетної забезпеченості суб'єктів Федерації.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про зміну порядку розподілу дотацій Криму і Севастополю з метою вирівнювання бюджетної забезпеченості суб'єктів Федерації. Відповідний документ опублікований на сайті уряду РФ.

"У зв'язку з особливістю формування статистичних показників по Республіці Крим та місту Севастополю визначається особливий порядок розподілу дотацій зазначеним регіонам на вирівнювання бюджетної забезпеченості суб'єктів Федерації на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років", - йдеться в постанові.

Воно набирає чинності з 1 січня 2015 р.

Згідно з постановою, "індекс податкового потенціалу буде визначатися на підставі розрахункових даних про податкової базі, а в разі відсутності окремих статистичних показників будуть використані відповідні статистичні показники по Краснодарському краю".

Відзначимо, напередодні Держдума РФ прийняла закон про запровадження вільної економічної зони в Криму.

Нагадаємо, в березні 2014 р. Росія анексувала в України Крим і Севастополь.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся