Медведчук: влада не може налагодити нормальні виплати на підконтрольних Україні територіях

Середа 25 травня 2016 11:57

Влада не може налагодити нормальні виплати на підконтрольних Україні територіях. Про це заявив лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

"Українська влада, яка на словах так прагне у Європу, грубо порушує не тільки Конституцію і закони країни, але й елементарні норми гуманітарного права", - зазначив він.

Медведчук задається питанням: "А що ж заважає налагодити нормальні виплати на підконтрольних територіях? Це не пусте питання".

"Кілька днів тому в Краматорську (на контрольованій Києвом території) померла пенсіонерка, якій протягом багатьох місяців не виплачували пенсію. Вона фактично залишилася без засобів до існування, а у відповідь на численні звернення в різні інстанції отримала лише 15 формальних відписок. А адже про багато таких випадків ми просто не знаємо", - заявив він.

За словами політика, "оскільки українська влада вперто не бажає європеїзуватися по-справжньому і діяти цивілізовано, залишається сподіватися тільки на те, що тиск з боку ЄС зіграє свою роль".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся