Медіа-профспілка вважає необґрунтованими звинувачення проти Руслана Коцаби

Понеділок 09 лютого 2015 14:23
Медіа-профспілка вважає необґрунтованими звинувачення проти Руслана Коцаби

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) вважає необґрунтованими звинувачення проти журналіста Руслана Коцаби. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НМПУ.

"Незалежна медіа-профспілка України висловлює стурбованість рішенням суду про утримання під вартою протягом 60-ти діб івано-франківського журналіста Руслана Коцаби, якому пред'явлено звинувачення у державній зраді і перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України. При цьому журналістська профспілка усвідомлює, що пан Коцаба дуже часто переступав межу між професійною діяльністю і політичною активністю", - йдеться в повідомленні.

"Проте обґрунтування підозри у державній зраді і перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України не містить в собі доказів, отримання Коцабою завдань на проведення інформаційно-підривної діяльності в Україні, наявність у його діях умислу на заподіяння шкоди інформаційній безпеці України. Тобто підозра не містить в собі суб'єктивної сторони складу злочину - вини у формі умислу, а відповідно діяння не містить у собі складу злочину за статтею "Державна зрада", - зазначили в НМПУ.

У медіа-профспілці вважають, що повинні бути надані більш ґрунтовні докази провини Коцаби або кримінальне провадження повинно бути припинено за відсутністю складу злочину.

Нагадаємо, суд на два місяці взяв під варту журналіста Руслана Коцабу, який обвинувачується у державній зраді і шпигунстві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся