ua en ru

МНС: У Сакському районі Криму виявили міну і дев'ять авіабомб

14:23 12.05.2012 Сб
1 мин

У Заозерному Сакського району Криму були виявлені дев'ять німецьких авіабомб та протичовнова міна. Під час знищення їх фахівцями МНС евакуювали пляж. Про це повідомляє прес-служба кримського МНС.

Протичовнова міна зразка 1915 р., вагою близько 150 кг в тротиловому еквіваленті, була знайдена дайверами 8 травня недалеко від берега. Люди негайно звернулися по допомогу за телефоном "101".

Прибувши до місця, рятувальники ідентифікували предмет. Крім того, було проведено обстеження дна в радіусі одного кілометра і виявлено ще 9 німецьких авіабомб, в кожній з яких знаходилося по 10 кг вибухової речовини.

Фахівці МНС знищили 9 німецьких авіабомб та протичовнову міну з дотриманням норм безпеки на місці знахідки. Вони знаходилися на глибині близько 2 м в море на відстані 100 м від берега.

З дикого пляжу були евакуйовані 18 відпочиваючих.

Нагадаємо, у листопаді минулого року в Криму біля села Стовпове, поблизу Євпаторії, була знищена 100-кілограмова фугасна авіабомба часів Другої світової війни.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: