МНС в 2011 р. ініціює збільшення бюджетного фінансування на 850 млн грн

НовиниЕкономіка    28.12.2010 - 13:14

МНС ініціює збільшення бюджетного фінансування міністерства в 2011 р. на 850 млн грн. Про це на брифінгу заявив начальник управління по протидії корупції і контрольно-ревізійній роботі Ян Берназюк, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Я.Берназюка, бюджетом на 2011 р. передбачено близько 4,4 млрд грн для роботи рятувальних служб. В той же час, за розрахунками міністерства, цих коштів недостатньо і були внесені пропозиції по збільшенню фінансування до другого читання проекту бюджету в парламенті, але вони не були підтримані. Таким чином, міністерство сподівається, що наступного року при тому, що передивляється бюджету необхідні кошти будуть виділені. Зокрема, вони підуть на підвищення зарплат, оплату комунальних послуг. "Та мінімальна потреба, яка необхідна, - це 850 млн грн ... Які включають витрати на зарплати, комунальні платежі, спецодяг для рятувальників і паливо для спецтехніки", - сказав він.
Також, за словами Я.Берназюка, міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога ініціюватиме підвищення зарплати для рятувальників на 450 грн - до 2 тис. грн.
За його словами, цього року бюджетне фінансування МНС склало близько 4 млрд грн, з яких 98% вже надійшло. Таким чином, наступного року фінансування збільшене на 10%.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top