МНС планує спростити для підприємців дозвільну систему у сфері пожежного нагляду, – радник міністра Я.Берназюк

Міністерство надзвичайних ситуацій України планує спростити для підприємців дозвільну систему у сфері пожежного нагляду. Про це на прес-конференції 15 квітня заявив радник міністра надзвичайних ситуацій Ян Берназюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"На розгляд Кабміну та Верховної Ради України будуть подані наступні нововведення. Міністерство пропонує, щоб рішення про закриття підприємств через порушення правил безпеки приймалося судом, а не пожежним наглядом. Всі дозвільні процедури міністерства мають проходити через процедуру «єдиного вікна», пропонується скоротити до семи кількість платних послуг. Буде зменшено кількість дозволів, що надають органи пожежного нагляду", - повідомив Я.Берназюк.

Також він додав, що пожежну інспекцію зобов'яжуть в чіткі терміни надсилати повідомлення про відмову у видачі пожежного дозволу і вона має бути обов'язково чітко аргументована з посиланням на законодавство. "Такі нововведення зменшать ризик корупції в системі МНС", - підсумував радник міністра.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся