ru ua

McDonald's тимчасово припиняє свою роботу в Криму

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's тимчасово припиняє роботу в Криму.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's тимчасово припиняє роботу в Криму. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"У зв'язку з виробничими причинами, не залежними відMcDonald's, діяльність установ, розташованих у Сімферополі, Севастополі та Ялті, була тимчасово припинена. Ми сподіваємося, що зможемо відновити їх роботу, як тільки з'явиться така можливість", - йдеться в повідомленні.

При цьому McDonald's надав можливість всім співробітникам цих установ перевестися в будь-який інший заклад мережі в Україні із збереженням посад, окладів і тарифів, оплатою переїзду співробітників і членів їх сімей на нове місце проживання, а також забезпеченням житла на термін 3 місяці за рахунок компанії. Якщо працівник мережі не згоден на таку можливість, йому будуть запропоновані інші варіанти припинення трудових відносин з виплатою компенсацій.

Зазначимо, перший заклад McDonald's в Україні було відкрито у 1997 р. в Києві. З урахуванням Сімферополя, Севастополя та Ялти у 23 містах України працює 79 закладів мережі.