Мазурчак вважає, що в випадку Шахова особисте спілкування перемагає спроби підкупу

НовиниПолітика    19.07.2016 - 11:04

Незважаючи на всі спроби зірвати голосування та підрахунок голосів на 114 виборчому окрузі – вибори відбулися, а Сергій Шахов перемагає. Про це заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

За його словами, вибори на Луганщині відбулися, хоча на 114 виборчому окрузі протягом виборчої кампанії було все – підкуп виборців та спроби фальсифікацій від аутсайдерів виборчих перегонів, оприлюднення окружною виборчою комісією, майже вдвічі завищеної явки, псевдозамінування і втеча керівництва ОВК. "Завдяки широкому розголосу і своєчасному втручанню ЦВК, нарешті розпочався прийом документів від ДВК та оприлюднення результатів голосування", – зазначив Мазурчак.


Співголова партії нагадав, що "Наш край" ще на початку виборчої гонки заявляв, що на 114 виборчому окрузі готуються масові фальсифікації.

"Ми неодноразово звертався до ЦВК та правоохоронних органів, щоб вони відреагували на ситуацію, яка склалася в луганському окрузі. Адже за інформацією незалежних громадських спостерігачів, журналістів, активістів конкуренти масово займалися підкупом виборців. Наприклад, кандидат Мошенський задаровував виборців подарунками (публічно дарував велосипеди), кандидат Верігіна роздавала фури гуманітарної допомоги, а Костанчук роздавав 200 гривень за участь в дослідженні", – зазначив Мазурчак.

На його думку, кандидат від партії "Наш край" Сергій Шахов довів, що особисте спілкування з виборцем перемагає підкуп, залякування і фальсифікації. "Він провів більше 200 зустрічей з виборцями, побував кілька разів у кожному населеному пункті округу, навіть в маленькому селі, куди не ступала нога депутатів і чиновників. Сергій Шахов довів, що персональне спілкування з виборцями, інформування про ситуації в країні, переконання дало кращі результати, ніж підкуп і залякування, якими займалися інші кандидати", – резюмував Олександр Мазурчак.

Згідно з попередніми даними ЦВК, кандидат від партії "Наш край" Сергій Шахов отримав більше 40% голосів виборців у 114 окрузі на Луганщині.

On Top