Матіос обіцяє влаштувати "міні-Гаагу" злочинній організації Януковича

НовиниПолітика    25.10.2016 - 11:42
Фото: Анатолій Матіос
Фото: Анатолій Матіос

Матіос пообіцяв відправити за ґрати понад сто представників злочинного режиму

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос пообіцяв влаштувати "міні-Гаагу" режиму колишнього президента України Віктора Януковича. Про це він заявив в інтерв'ю "112 Україна".

"Кацубу передамо, злочинну організацію Януковича, заочне засудження, і ми зробимо міні-Гаагу в Україні для всієї злочинної влади. Ми спробуємо зробити те, чого ніхто ніколи не робив: понад 100 осіб в клітці", - сказав він.

Крім того, Матіос розповів, що близько 10 осіб пішли на угоду зі слідством у справах по Сергію Курченко, Олександру Клименку та Віктору Януковичу.

"Це люди, які повністю визнали свою участь як члени злочинної організації Януковича, дали свідчення щодо себе та інших відомих осіб і підтвердили ці свої свідчення в суді, який ухвалив це обвинувальним вироком з призначенням умовного покарання", - додав Матіос.

Нагадаємо, раніше Матіос заявив, що окремі посадові особи Національного бюро Інтерполу в Україні могли бути співучасниками або сприяти в уникненні від кримінальної відповідальності екс-президенту Віктору Януковичу та його оточенню.

On Top