Матіос обіцяє влаштувати "міні-Гаагу" злочинній організації Януковича

НовиниПолітика    25.10.2016 - 11:42
Фото: Анатолій Матіос
Фото: Анатолій Матіос
Справу Януковича передано новому управлінню в структурі ГПУ Український Інтерпол ініціює перевірку через звинувачення у сприянні спільникам Януковича

Матіос пообіцяв відправити за ґрати понад сто представників злочинного режиму

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос пообіцяв влаштувати "міні-Гаагу" режиму колишнього президента України Віктора Януковича. Про це він заявив в інтерв'ю "112 Україна".

"Кацубу передамо, злочинну організацію Януковича, заочне засудження, і ми зробимо міні-Гаагу в Україні для всієї злочинної влади. Ми спробуємо зробити те, чого ніхто ніколи не робив: понад 100 осіб в клітці", - сказав він.

Крім того, Матіос розповів, що близько 10 осіб пішли на угоду зі слідством у справах по Сергію Курченко, Олександру Клименку та Віктору Януковичу.

"Це люди, які повністю визнали свою участь як члени злочинної організації Януковича, дали свідчення щодо себе та інших відомих осіб і підтвердили ці свої свідчення в суді, який ухвалив це обвинувальним вироком з призначенням умовного покарання", - додав Матіос.

Нагадаємо, раніше Матіос заявив, що окремі посадові особи Національного бюро Інтерполу в Україні могли бути співучасниками або сприяти в уникненні від кримінальної відповідальності екс-президенту Віктору Януковичу та його оточенню.

Читайте в розділі

Армія Сирії взяла під контроль історичний центр Алеппо

В Bloomberg перерахували основні ризики 2017 року

Байден спростував свою участь в президентських виборах в США в 2020

On Top