Матеріальна допомога дітям-сиротам в 2012 р. збільшиться на 20%, - Тігіпко

Четвер 27 жовтня 2011 12:14

Матеріальна допомога дітям-сиротам в 2012 р. збільшиться на 20%. Про це заявив віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час Всеукраїнської наради з захисту прав дітей, передає кореспондент РБК-Україна.

"Перший аналіз показує, що в частині законодавчого забезпечення прав дітей у нас все прийнято. Є ще декілька питань, які вимагають такого законодавчого врегулювання. Діти у нас усиновлюються, за них надходять 25.590 гривень, як при народженні ... Кожна сирота та діти, які позбавлені батьківського піклування, також отримують два прожиткових мінімуми. до шести років - це 1706 гривень, до 2044 гривні, а опікунам і будинкам сімейного типу додатково дається ще 35% від цих сум", - заявив Тігіпко.
Тігіпко зазначив, що "в 2011 р. все виконано до копійки, всі трансфери надійшли на місця, а в 2012р. нам вдалося збільшити ці суми на 20%. І я вважаю, що при розрахунку інфляції у 8%, це задовільний темп" , - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся