ua ru

Матч ПАОК - "Олімпіакос" був скасований через заворушення на стадіоні

Матч ПАОК - "Олімпіакос" був скасований через заворушення на стадіоні Фото: матч ПАОК - "Олімпіакос" (twitter.com/PAOK_FC)

Господарю зустрічі загрожує великий штраф

Матч 23 туру чемпіонату Греції ПАОК - "Олімпіакос" був скасований через напад на тренера гостей Оскара Гарсію, на стадіоні відбулися заворушення. Про це в Twitter повідомляє журналіст Фернандо Калласа.

Ще до початку матчу вболівальники кинули в обличчя головного тренера "Олімпіакоса" Оскара Гарсію рулон паперу, в результаті чого фахівець отримав пошкодження і був доставлений в лікарню, де у нього діагностували травму губи. Арбітр зустрічі прийняв рішення про перенесення матчу.

Місцевий інформаційний сайт thestival.gr повідомив, що після скасування матчу велика група уболівальників ПАОКа, вигукуючи образливі гасла, намагалася прорватися в роздягальню "Олімпіакоса" і стала закидати пляшками поліцейських. Поліція застосувала світлошумові гранати і сльозогінний газ.

Приблизно сотня фанатів перемістилася на територію біля стадіону, де вони перевертали і підпалювали сміттєві баки та били автомобілі.

Рішення щодо матчу ухвалять компетентні органи. ПАОК, який був господарем зустрічі, загрожують санкції у вигляді штрафу і можливого закриття трибун від фанатів команди.

ПАОК є лідером чемпіонату, в активі команди 52 очки. "Олімпіакос" йде на третьому рядку, поступаючись шість очок.

Нагадаємо, раніше "Олімпіакос" був покараний за заворушення фанатів у матчі проти АЕКа.