Мартиненко заявив, що винні у "фальсифікації справи" проти нього понесуть кримінальну відповідальність

Вівторок 22 травня 2018 15:26
Мартиненко заявив, що винні у "фальсифікації справи" проти нього понесуть кримінальну відповідальність
Фото: Микола Мартиненко (УНІАН)

Мартиненко прокоментував передачу в суд об'єднаного справи по "Енергоатому" і Східному ГЗК

Микола Мартиненко, коментуючи передачу в суд об'єднаної справи по "Енергоатому" і Східному ГЗК, заявив, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) лише під тиском передали до суду справу, де фігурує екс-депутат, але вона там розвалиться через відсутність як доказової бази, так і самого складу злочину. Про це повідомляє прес-служба Мартиненка.

"НАБУ і САП майже 2,5 року піарилися на моєму імені. Ця справа спочатку була політичною і почалася в 2015 р. після того, як я добровільно склав депутатський мандат. Вона була складовою боротьби проти тодішнього уряду, також НАБУ сподівалося пропіаритися на скандальній темі. А потім до цього додався фактор особистої помсти з боку керівництва НАБУ і заангажованих прокурорів САП", - сказав Мартиненко.

За його словами, "НАБУ і САП в порушення закону тягнули час і не хотіли передавати в суд справу, де фігурує моє ім'я".

"Вони були неприємно здивовані, коли побачили матеріали мого захисту - дані незалежної експертизи та інші документи (в т. ч. з-за кордону), які спростовують розрекламовані звинувачення проти мене. Тому почали тягнути час і гарячково намагалися щось зробити в свою користь. НАБУ почало тиснути на незалежного аудитора та проводити у нього виїмку документів, до справи "заднім числом" намагалися долучити якісь папірці... ", - зазначив екс-депутат.

Він також зазначив, що "вчора НАБУ в розпачі навіть заблокувало мене разом з адвокатами в своєму приміщенні". "Нас незаконно утримували силою. НАБУ вимагало від мене підписати нашвидкоруч намальовані папірці, які не передбачені Кримінально-процесуальним кодексом", - сказав він. 

"Я чекаю суду, де звинувачення будуть мною спростовані. А всі причетні до фальсифікацій рано чи пізно будуть відповідати за законом і нести кримінальну відповідальність. Справу проти головного детектива НАБУ Калужинського - лише перший дзвіночок для пана Ситника і всіх інших, причетних до дискредитації мого імені", - заявив Мартиненко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся