"Марсель" і "РБ Лейпциг" встановили рекорд Ліги Європи

"Марсель" і "РБ Лейпциг" встановили рекорд Ліги Європи Фото: "Марсель" - "Лейпциг" (twitter.com/DieRotenBullen)

Вперше було забито 3 голи у перші 9 хвилин матчу

Французький "Марсель" і німецький "РБ Лейпциг" встановили новий рекорд Ліги Європи в повторному чвертьфінальному поєдинку. Про це в Twitter повідомляє статистичний портал OptaJohan.

Команди забили три м'ячі вже до 9 хвилині матчу і встановили рекорд за цим показником. До цього моменту ніколи в історії Ліги Європи три м'ячі в одному поєдинку не забивалися настільки швидко.

Рахунок відкрив на 2 хвилині гравець "РБ Лейпциг" Брума, але через чотири хвилини хавбек Стефан Ілзанкер забив у свої ворота, а потім півзахисник Буна Сарр вивів "Марсель" вперед.

Нагадаємо, матч завершився з рахунком 5:2 на користь провансальців, які вийшли до півфіналу турніру. Перша зустріч завершилася мінімальною перемогою "РБ Лейпцига" (1:0).