"Марсель" здолав "РБ Лейпциг" і вийшов до півфіналу Ліги Європи

"Марсель" здолав "РБ Лейпциг" і вийшов до півфіналу Ліги Європи Фото: "Марсель" - "Лейпциг" (twitter.com/OM_Officiel)

Матч завершився з рахунком 5:2

Французський "Марсель" переміг німецький "РБ Лейпциг" у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. Зустріч пройшла в Марселі на стадіоні "Велодром" і завершилася з рахунком 5:2.

Автором першого гола став півзахисник гостей Брума. «Марсель» зрівняв рахунок через чотири хвилини завдяки автоголу хавбека Штефана Ільзанкера. Ще через три хвилини французький клуб був уже попереду - гол на рахунку нападника Буна Сарра. У кінцівці першого тайму ще один м'яч у ворота «Лейпцига» відправив півзахисник Флорьян Флоріан Товен. На 55-й хвилині нападник гостей Жан-Кевін Огустен скоротив різницю в рахунку. Крапку в матчі поставив півзахисник «Марселя» Дімітрі Пайєт.

Нагадаємо, перша зустріч команд завершилася перемогою «РБ Лейпциг» з рахунком 1: 0. Таким чином, «Марсель» вийшов в півфінал Ліги Європи, німецький клуб покинув турнір.