Марсель - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 0:3)

Марсель - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 0:3) Марсель - Атлетіко (uefa.com)

РБК-Україна проведе трансляцію фіналу Ліги Європи

Марсель - Атлетіко. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". Марсельський "Олімпік" і мадридський "Атлетико" зійдуться у фіналі Ліги Європи. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці іспанського клубу.

16 травня 21:45
Ліон, Стад-де-Ліон

Стартові склади:

"Атлетіко": Облак, Врсалько, Хіменес, Годін, Лукас Ернандес, Корреа, Сауль, Габі, Коке, Дієго Коста, Грізманн
Запасні: Вернер, Філіпа Луїс, Савич, Хуанфран, Парти, Торрес, Гамейро

"Марсель": Манданда, Рамі, Амаві, Сарр, Луїс Густаво, Сансон, Ангісса, Окампос, Флоріан Товен, Пайєт, Жермен
Запасні: Пеле, Сакаї, Камара, Роланду, Максим Лопес, Мітроглу, Н'Джіе

Матч завершено 0:3

Звучить фінальний свисток.

89 хв. ГОООООЛ Габі ставить крапку в матчі!

Капітан мадридців приймає м'яч на правому краю штрафного і розстрілює ворота Манданда з близької відстані. Інтрига, схоже, убита наповал.

88 хв. В "Атлетіко" заміна: Корреа йде, Парті з'являється на полі.

81 хв. Мітроглу потрапляє в каркас воріт. Грек головою спрямував м'яч у дальній кут воріт Хмари. "Атлетіко" врятувала штанга.

78 хв. Тепер Ернандес отримав гірчичник за грубе порушення, а Н'Джіе - за неспортивну поведінку.

75 хв. Луїс Густаво отримує жовту картку за відмашку проти Габі.

70 хв. Манданда відбив м'яч після крученого удару Коке.

66 хв. Грізманн блокує удар Нжіе після подачі Лопеса з кутового. М'яч летить до центру поля.

56 хв. У "Олімпіка" ще є час на те, щоб врятувати цей фінал.

55 хв. В "Марселі" заміна: Нжіе виходить, Окампос йде з поля.

49 хв. Грізманн забиває другий ГООООООЛ в матчі! Форвард збірної Франції ударом з близької відстані робить дубль.

46 хв. Другий тайм стартував. В "Атлетіко" заміна: Врсалько йде, Хуанфран з'являється на полі.

45 + 1 хв. Завершився перший тайм. Йдемо на перерву.

45 хв. Хвилину додано до основного часу.

38 хв. Амаві намагався заблокувати навіс і потрапив по нозі Врсалько за що отримав попередження.

35 хв. Фол в центрі поля. Сансон настає на п'яту капітану мадридців, Габі заробляє штрафний удар.

32 хв. Вимушена заміна у "Марселя". Лопес виходить замість Пайєта отримав травму і в сльозах залишає поле.

23 хв. Врсалько отримує перше попередження в матчі. За фол проти Окампоса. Хорват сильно вдарив по ногах аргентинця на фланзі.

21 хв. ГООООООЛ забиває Грізманн! Манданда від своїх воріт вводить м'яч в гру. Замбо-Ангісса невдало обробляє м'яч і даріет його Грізманн. Нападаючий збірної Франції виходить один на один з голкіпером і переграє його ударом по центру воріт.

19 хв. Дуже багато боротьби в сьогоднішньому фіналі. На кількох квадратних сантиметрах поля чотири поспіль стику і три підкату.

12 хв. Сарр вирішується на удар здалеку. Флоріан Товен міг підправити м'яч у ворота, але не дотягнувся до нього.

8 хв. Дієго грубо проти суперника і отримав усне попередження.

6 хв. Уже другий гольовий момент створили французи. Рамі з розвороту б'є з лінії штрафного - м'яч летить в сантиметрах від штанги.

4 хв. "Марсель" створює гольовий момент! Жермен не реалізує вихід один на один.

2 хв. Французи відразу ж почали пресингувати суперника на чужій половині поля.

1 хв. З центру поля розіграли м'яч гравці "Марселя". Матч розпочався!

- Футболісти виходять на поле. Ще дві-три хвилини, і матч розпочнеться!

- Ось він!

- Грізманн vs Пайєт.

- Стадіон завмер в очікуванні.

Марсель - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 0:3)Марсель - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 0:3)Марсель - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 0:3)Марсель - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 0:3)

- Сімеоне буде дивитися фінальний матч Ліги Європи з трибун через дискваліфікацію. Аргентинського фахівця видалили на 10 хвилині першого півфіналу Ліги Європи з "Арсеналом" за некультурні висловлювання на адресу арбітра Клемана Тюрпен.

Фото uefa.com

Мадридський "Атлетіко" є фаворитом майбутнього фіналу Ліги Європи 2018 року з урахуванням свого досвіду, але і не варто недооцінювати "Олімпік" Марсель, який в поточному сезоні сильний.

Французька команда грала в чотирьох фіналах головних єврокубкових турнірів. Для мадридського клубу це буде вже дев'ятий подібний фінал і п'ятий за останні дев'ять сезонів.

Марсельці лише раз відсвяткували перемогу, коли у вирішальному матчі Ліги чемпіонів сезону 1992/93 в Мюнхені здолав "Мілан" з результатом 1: 0.

Мадридський клуб виграв три з восьми єврокубкових фіналів. Перша перемога була здобута в Кубку кубків-1961/62 в дуелі з "Фіорентиною". Два інших переможних фіналу припали на Лігу Європи. У 2010 в Гамбурзі в додатковий час був битий "Фулхем" (2:1), а в 2012 в Бухаресті під керівництвом Симеона "індіанці" з рахунком 3:0 розгромили "Атлетик".

Цікавий факт - нинішній фінал Ліги Європи зведе в Ліоні клуби, які здобули перемоги в дебютних розіграшах двох головних клубних турнірів УЄФА в їх сучасному форматі. "Атлетіко" виграв у 2010 році першу Лігу Європи, коли та прийшла на зміну Кубку УЄФА, а марсельський "Олімпік" став в 1993 році переможцем першого розіграшу Ліги чемпіонів.

Перш команди перетиналися в турнірах УЄФА лише раз - на груповому етапі Ліги чемпіонів-2008/09. "Атлетіко" під керівництвом Хав'єра Агірре обіграв "Олімпік" Еріка Геретса будинку (2: 1), а потім домігся нульової нічиєї на "Велодромі". У підсумку мадридці вийшли в плей-офф з другого місця, пропустивши вперед "Ліверпуль". "Олімпік" залишився третім і продовжив боротьбу в Кубку УЄФА, де дійшов до чвертьфіналу.

Марсельський клуб в нинішньому сезоні ЛЄ на чужих полях здобув лише одну перемогу в дев'яти матчах і зазнав п'ять поразок з різницею в один м'яч. Проте вдома команда сповна бере своє: вісім перемог і єдина нульова нічия.

"Атлетіко" не вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів, посівши третє місце на груповому етапі слідом за "Ромою" і "Челсі". У плей-офф їм були по черзі біти "Копенгаген" (4:1 в гостях, 1:0 вдома), московський "Локомотив" (3:0 вдома, 5:1 в гостях), "Спортинг" (2:0 вдома, 0:1 в гостях) і "Арсенал" (1:1 в гостях, 1:0 вдома).

Тепер команда Дієго Сімеоне має намір втретє за вісім років виграти Лігу Європи. Але не варто сумніватися, що "Марсель" зробить все, щоб виграти Лігу Європи!