Марокко - Україна: онлайн трансляція

Марокко - Україна: онлайн трансляція Фото: тренування збірної України перед матчем з Марокко (Павло Кубанов/ffu.ua)

РБК-Україна проведе трансляцію товариського поєдинку

Марокко - Україна. Онлайн-трансляція поєдинку почнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Збірна України проведе контрольний поєдинок з учасником чемпіонату світу-2018 командою Марокко. На думку букмекерів, команда Андрія Шевченка є фаворитом протистояння.

31 травня 21:00
Швейцарія, Женева, стадіон "Стад де Женев"

Стартові склади:

Марокко: Мунір, Да Коста, Саїс, Бенатія, Менділ, Буссуфа, Ахмаді, Амрабат, Зієш, Беланда, Бутаїб

Україна: П’ятов, Матвієнко, Кривцов, Бурда, Караваєв, Коноплянка, Коваленко, Зінченко, Степаненко, Ярмоленко, Селезньов
Запасні: Бойко, Бутко, Маліновський, Марлос, Соболь, Лук’янчук, Сидорчук, Шабанов, Шапаренко, Бєсєдін, Лунін

Матч завершено 0:0

90 + 1 хв. Звучить фінальний свисток.

84 хв. П'ятов відбив постріл Зієша з лінії штрафної.

77 хв. Заміна у складі збірної України, на поле вийшов Сидорчук замість Коноплянки.

75 хв. Шапаренко отримує жовту картку за відвертий зрив атаки суперника.

74 хв. Подвійна заміна в складі збірної Марокко, на поле вийшли Аіт Бенассі та Фжр замість Ель-Ахмаді і Амрабат.

73 хв. Після навісу від кутового прапорця Бесєдін намагався зіграти на випередження, але не влучив у ціль.

66 хв. Заміна у складі збірної України, на поле вийшов Малиновський замість Степаненка. Також заміна відбулася в складі збірної Марокко, на поле вийшов Бухаддуз замість Беланда.

60 хв. Беланда і Зінченко отримали по жовтій картки за бійку.

59 хв. Еффектнаая атака збірної України. Коноплянка завдав удар, але марокканців врятував Мендільо. Потім Шапаренко на добиванні, але пробив у захисника.

56 хв. Далекий удар по воротах П'ятова - мимо воріт.

53 хв. Матвієнко отримав ушкодження обличчя, розбитий ніс у захисника збірної України. Пауза в матчі.

46 хв. Лунає свисток! Другий тайм розпочався! Замінено в перерві: У України Бесєдін вийшов замість Селезньова, Шапаренко замість Коваленко, а Марлос замість Ярмоленка. У Марокко - Халід Бутаіб - Амін Харитина.

45 + 1 хв. Арбітр відправив збірні в роздягальні.

39 хв. Українцям вдалося відсунути гру від своїх воріт і моменти почали виникати в обох команд.

36 хв. У три передачі мароканці створюють прохід до воріт П'ятова, але голкіпер врятував нашу команду.

35 хв. Небезпечно! Коноплянка пробив в ближній кут, але Мунір впорався з цим ударом!

32 хв. Збірна України вирівнює гру, відбирає ініціативу і відмовляється від повільного розіграшу м'яча біля своїх воріт.

27 хв. Коноплянка намагався прорватися по флангу, але Бенатія не пустив.

23 хв. Марокко володіє м'ячем 67% часу і завдало 3 удари (1 в створ). У України поки 1 постріл повз ціль.

21 хв. Продовжують тиснути марокканці. Таку активність можна пояснити експериментальним захистом української команди.

19 мин. Бурда пасує під себе П'ятову, голкіпер відправив м'яч подалі.

15 хв. Ох, П'ятов впустив м'яч після верхової передачі, але Зієш не потрапив у майже пусті ворота.

10 хв. Тепер вже "синьо-жовті" намагаються взяти м'яч під свій контроль.

9 хв. У Женеві зараз йде невеликий дощ, подивимося, як це вплине на гру обох команд.

4 хв. Коноплянка двічі порушив правила.

3 хв. Поки гра краще вдається марокканцям. Україна в високому пресингу.

1 хв. Гра почалася! Поїхали!

- Футболісти обох команд з'являються на газоні.

- Стадіон вже зачекався матчу.

- За всю історію свого існування збірна України встигла провести п’ять матчів із представниками африканського континенту. Жодного разу українська збірна не поступилася, двічі зігравши внічию.

- Півзахисник бельгійського "Генка" Руслан Малиновський: "Матч дуже важливий, оскільки це імідж збірної та країни. Ми гратимемо проти учасника чемпіонату світу. У складі команди Марокко багато технічних футболістів, які захищають кольори європейських клубів".

- Прогулянка команди тривала тридцять хвилин, втім збірникам вистачило часу досхочу помилуватися краєвидами навколо Женевського озера.

- Форвард турецького "Акхісара" Євген Селезньов назвав поєдинок важливим в контексті підготовки до Ліги націй: "Матч проти Марокко носить товариський статус, тому в першу чергу він важливий в контексті підготовки до офіційних матчів в Лізі націй. Це головний акцент нашої підготовки".

- Цікаво, що стадіон, де зустрінуться збірні Марокко і України, уже відомий нашій команді.

Фото stade.ch

Саме тут 17 листопада 2010 року збірна України зіграла товариський матч зі Швейцарією, який закінчився внічию - 2:2. Так, на поле "Стад де Женев" уже виходили Андрій П'ятов, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка. Двоє останніх атакувальних півзахисників нашої команди записали на свій рахунок по голу у ворота швейцарців.

Збірна України зіграє свій перший з двох запланованих товариських матчів в цю міжнародну паузу. Суперником команди Андрія Шевченка стане учасник майбутнього ЧС-2018 збірна Марокко (ще один матч у української команди запланований на 3 червня проти Албанії, але його проведення поки знаходиться під питанням).

Для африканської команди майбутній поєдинок буде підготовчим для участі в мундіалі, де команда зустрінеться в одній групі зі збірними Іспанії, Португалії та Ірану. Збірна Марокко не грала на чемпіонатах світу з 1998 року. А збірна України, нагадаємо, не зуміла потрапити на світову першість 2018 року.

Раніше Україна і Марокко між собою не грали і це буде перша очна зустріч збірних. Для команди "синьо-жовтих" майбутній матч буде третім поспіль з неєвропейською збірною. Цього року команда Шевченка провела два спарринги проти ще одних учасників ЧС-2018 збірних Японії (2:1) та Саудівської Аравії (1:1).

Збірно Марокко цього року зіграла вже п'ять поєдинків. Два з яких були товариські з Узбекистаном (2:0) і Сербією (1:2), ще три в рамках чемпіонату Африканських націй (з Нігерією - 4:0, Лівією - 3:1, Намібією - 2:0).

Лідерами збірної Марокко є Бенатья з італійського "Ювентуса", Харитина з німецького "Шальке" і колишній гравець київського "Динамо" Бельханда. Очолює команду суперників француз Ерве Ренар. Він вигравав Кубок Африки зі збірними Замбії (2012) і Кот-д'Івуару (2015), а марокканців вивів на ЧС після 20-річної перерви.