Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція Фото: Манчестер Юнайтед - Ліверпуль, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль" розпочнеться на РБК-Україна в 17:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". Сьогодні в Англії буде жарко, адже в гості до імпозантного Моурінью приїде не менш яскравий Юрген Клопп.

15 січня, 18:00
Манчестер, "Олд Траффорд"

Стартові склади:
Манчестер Юнайтед: де Хеа, Валенсія, Джонс, Рохо, Дармиан, Керрік, Еррера, Марсьяль, Погба, Мхітарян, Ібрагімович
Ліверпуль: Міньоле, Арнольд, Ловрен, Клаван, Мілнер, Хендерсон, Джан, Вейналдум, Лаллана, Фірміні, Ориг

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль, 1:1
Гол: Ібрагімович, 84 - Милнер, 27 (пен)

Фінальний свисток

84 хв. ГОЛ! Після удару Феллаїні головою м'яч влучив у штангу, але Ібрагімович своєю головою відправив снаряд у ворота!

82 хв. Руні неймовірно небезпечно бив з лінії воротарського, але Міньоле зумів відбити!

76 хв. Замість Дармиана виходить Феллаїні.

62 хв. Мата виходить замість Мартиаля.

61 хв. Коутіньйо виходить замість Ориги.

55 хв. Мхітарян небезпечно завершував прострілом випад своєї команди, але Мартіаль пробити по м'ячу не зміг.

52 хв. МЮ дуже старається тримати м'яч у чужій штрафній. Але випади гостей виглядають дуже неприємно.

46 хв. Руні виходить замість Карріка.

Перерва

41 хв. Міньоле відбиває м'яч після удару Мхітаряна з виходу один на один!

31 хв. Лоурен грубо в'їхав у ногу Мартиаля - жовта картка.

27 хв. ГОЛ! Мілнер точно пробиває!

27 хв. Погба грає рукою у своєму штрафному майданчику - пенальті!

18 хв. Ібрагімович перехопив пас на голкіпера і майже зміг забити, але м'яч опустився на сітку зверху.

10 хв. Манкуніанці поступово прибрали м'яч собі. Але теж момент створити не можуть.

5 хв. Трохи краще виходить тримати м'яч у Ліверпуля.

Почався матч

В Англії за перші місця зараз борються шість команд. І на даний момент, МЮ закриває цю шістку, відстаючи від другого "Ліверпуля" на 5 очок. Після неймовірних вкладень, які манкуніанці зробили влітку, вони хочуть як мінім повернутися в Лігу Чемпіонів. А для цього потрібно перемагати своїх конкурентів.

"Ліверпуль" в цьому сезоні показує відмінний швидкий футбол. Якщо подібний стиль їм вдасться нав'язати супернику, то матч може піти за сценарієм Клоппа і тоді гості будуть ближчими до перемоги. Але у МЮ є свої козирі, якими вони можуть скористатися. А значить, все буде залежати від стійкості і напору обох команд. Але можна бути впевненим, нудним матч точно не буде.

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моурінью:

"Футболісти повинні краще проявити себе для перемоги над "Ліверпулем". І мені прикро це говорити, але і фанати повинні бути краще в неділю. Те, чого вистачило для перемоги над "Халлом", може бути недостатнім для тріумфу в грі з "Ліверпулем".