Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії Фото: "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль. Які б місця не займали команди, протистояння МЮ і "Ліверпуля" завжди буде одним з головних в чемпіонаті Англії. Дивитися матч "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль" можна на каналі "Футбол 2", а онлайн-трансляція на РБК-Україна розпочнеться о 19:00.

12 вересня, 19:30
Манчестер, "Олд Траффорд"
Манчестер Юнайтед - Ліверпуль, 3:1
Гол: Блінд, 49, Еррера, 70 (пен), Мартиаль, 86 - Бентеке, 85
Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Дармиан, Смоллінг, Блінд, Шоу, Швайнштайгер, Каррік, Мата, Еррера, Депа, Феллаїні
Ліверпуль: Міньоле, Клейн, Шкртел, Ловрен, Гомес, Джан, Лукас, Мілнер, Ингз, Бентеке, Фірміні

Все! Кінець матчу!

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії86 хв. ГОЛ!!! Мартіаль поодинці пройшов захист Ліверпуля з лівого флангу в центр і пробив точно повз Міньоле!

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії85 хв. ОГО-ГОЛ! Бентеке! Ударом через себе бельгієць відправляє м'яч у ворота!

83 хв. Дуже спокійно завершується матч. МЮ більше володіє м'ячем.

75 хв. Милнер грубо збив Янга.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії74 хв. А замість Ингза вийшов Ориг.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії72 хв. Замість Карріка з'явився Шнайдерлін.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії70 хв. Еррера спочатку заробив, а потім ичильным ударом реалізував пенальті!

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії66 хв. Мату поміняв Мартіаль, а Ибе вийшов замість Фірміні.

65 хв. Який момент біля воріт МЮ! Після подачі кутового захисники змогли вибити м'яч. А після дивом не забив Фірміні.

63 хв. Знову гра заспокоїлася і моментів більше немає.

57 хв. Ингз відмінно пробив, але де Хеа не менш красиво відбив на кутовий!

55 хв. Фірміні небезпечно прострілював у воротарський майданчик, але захисники зуміли вінести м'яч.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії49 хв. ГОЛ!!! Мата з штрафного відкотив під удар Блинду і той сильним ударом відправив м'яч у ворота!

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії48 хв. Клейн грубо поклав на газон Янга.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії46 хв. Ешлі Янг виходить замість Депая.

Другий тайм

Перерва

40 хв. Відмінний навіс у штрафну від Блінда, але Феллаїні не зміг нормально прийняти м'яч.

36 хв. Бентеке погано реалізував вихід один на один. Та ще й офсайд був.

31 хв. Нічого не відбувається на полі. Команди не можуть навіть нормально зачепитися за м'яч.

25 хв. Знову Манчестер забрав м'яч собі, але, знову ж, небезпечно пробити не можуть.

19 хв. Поки непогано виходить у Бентеке приймати м'яча чужій штрафній. Але небезпеки все одно немає.

14 хв. Вирівняв гру Ліверпуль. Гра проходить здебільшого в центрі поля.

7 хв. Феллаїні спробував перекинути голкіпера, зробив це надто сильно.

4 хв. МЮ поки більше атакує. Але до ударів справа не доходить.

Почався матч

Одне з найстаріших класичних протистоянь Європи відкриє на континенті серію великих матчів, за якими зобов'язаний стежити кожен поважаючий себе вболівальник. Навіть незважаючи на те, що і "Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуль" йдуть на лідируючих позиціях, протистояння обіцяє бути жарким і цікавим.

Обидві команди відіграли по чотири матчі в чемпіонаті Англії. У обох однакові показники - дві перемоги, одна нічия та одна поразка. Тільки за рахунок різниці забитих-пропущених "Манчестер" обганяє "Ліверпуль" і займає п'яту позицію, в той час, як "червоні" лише сьомі.

При чому, свої перші поразки команди отримали в останньому матчі. "Манчестер Юнайтед" на виїзді програв "Суанси" 1:2. А "Ліверпуль" неочікувано будинку був розгромлений "Вест Хемом" 0:3.

Також варто враховувати, що "Манчестер Юнайтед" незабаром стартувати в Лізі Чемпіонів. Нехай суперник не самий іменитий, але в Манчестері звикли перемагати, навіть коли команда знаходиться далеко від своїх найкращих кондицій. Тому Луї ван Гаал буде мати на увазі гру з ПСВ, майбутню через три дні.

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Луї ван Гаал:

"Реально ми можемо посісти третє чи друге місце, але я розраховую, що ми будемо боротися за титул в наступному сезоні. Мені шкода, що ми програли "Суонсі", це моя вина. Не хвилюйтеся, в суботу "Ліверпуль" ми обіграємо".