Макеєнко запропонував бізнесу зробити 19 лютого вихідним днем

Вівторок 18 лютого 2014 22:36
Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Макеєнко звернувся до столичних комерційним структурам і приватним підприємцям з закликом зробити 19 лютого вихідним днем.

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Макеєнко звернувся до столичних комерційним структурам і приватним підприємцям з закликом зробити 19 лютого вихідним днем. Про це повідомляє прес-служба столичної міськадміністрації.

"Я закликаю всі комерційні установи та приватних підприємців, чиї офіси знаходяться в центральних районах Києва (Шевченківський, Печерський, частково Подільський та Дарницький) знайти можливість зробити 19-е лютого 2014 р. вихідним днем, або скоротити кількість працівників на цей день до мінімуму", - заявив Макеєнко.

Він закликав також з розумінням поставитися до заходів, які були вжиті владою.

"Всі наші дії спрямовані на збереження життя і здоров'я громадян, забезпечення сталої життєдіяльності міста", - зазначив Макеєнко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся