МАГАТЕ розгляне хід ліквідації та наслідки обвалення покрівлі на ЧАЕС

Понеділок 03 червня 2013 19:57

На Чорнобильській АЕС сьогодні, 3 червня 2013 р., розпочала роботу експертна місія МАГАТЕ, яка розгляне причини, хід ліквідації та радіаційні наслідки часткового обвалення покрівлі та стінових конструкцій машзалу блоку №4, яке відбулося 12 лютого 2013 р. Про це повідомила прес-служба ЧАЕС.

Як наголосив генеральний директор ЧАЕС Ігор Грамоткін, місія проходить на станції з ініціативи її керівництва. Адміністрація Чорнобильської АЕС звернулася в Міжнародне агентство з атомної енергії з проханням дати незалежну оцінку події та дій персоналу по ліквідації його наслідків.

"До роботи місії залучені представники МАГАТЕ та міжнародні експерти в галузі радіаційної безпеки, нагляду за будівельними конструкціями, культури безпеки", - йдеться у повідомленні.

У ході місії експерти ознайомляться з матеріалами проведених розслідувань, технічною і конструкторською документацією, результатами радіаційного моніторингу майданчика, відвідають місце події - машзал четвертого блоку ЧАЕС.

За результатами роботи місії експертами буде підготовлено офіційний звіт.

Читайте також: Обвалення покрівлі над машинним залом на ЧАЕС не слід вважати аварією, - висновок комісій

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся