ru ua

Ляшко заявив про готовність увійти до коаліції

Ляшко заявив про готовність увійти до коаліції
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про готовність увійти до коаліції у Верховній Раді України восьмого скликання.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про готовність увійти до коаліції у Верховній Раді України восьмого скликання. Про це він написав у своєму Facebook.

"Радикальна партія підтверджує готовність увійти до коаліції демократичних сил. Але ми не хочемо, щоб нам продавали кота в мішку. Ми не женемося за посадами, нам потрібне чітке розуміння того, що новий парламент і уряд рухаються у вірному напрямку і працюють на благо України. Проаналізувавши проекти коаліційних угод, запропонованих "Народним фронтом" та "Блоком Петра Порошенка", я і моя команда наполягаємо на врахуванні у кінцевому документі наших наступних принципових позицій", - повідомив Ляшко.

За словами лідера Радикальної партії, його команда наполягає на врахуванні наступних позиції: забезпечення цілісності та унітарності держави; підтримка національного виробника та технологічна модернізація економіки; встановлення потужних інвестиційних стимулів для залучення інвестицій та створення робочих місць; розвиток людського капіталу; побудова економіки можливостей; енергоефективна модернізація; системна реформа державного управління; забезпечення фінансової стабільності та добробуту громадян; захист суспільних інтересів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розраховує, що коаліцію у Верховній Раді України вдасться утворити за 20 днів