У Львівській області виявлено незаконне сміттєзвалище

НовиниНадзвичайні події    27.07.2017 - 14:39
Фото: сміттєзвалище (УНІАН)
Фото: сміттєзвалище (УНІАН)

Виявлена звалище поблизу смт Новий Ярычев Кам'янка-Бузького району

Співробітниками прокуратури Львівської області припинено несанкціонована діяльність сміттєзвалища поблизу смт Новий Ярычев Кам'янка-Бузького району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Повідомляється, що в урочищі "Гайки" поблизу смт Новий Ярычев Кам'янка-Бузького району Львівської області несанкціоновано використовувалося 1,2 га земельної ділянки для вивезення сміття.

Так, Державна екологічна інспекція під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства виявила численні порушення у сфері експлуатації відходів посадовими особами Новоярычевского селищної ради.

"Інспекції видано припис, а голові селищної ради - рішення про тимчасове зупинення захоронення твердих побутових відходів на зазначеній звалищі", - йдеться в повідомленні.

Одночасно, прокуратурою області скеровано до Львівського окружного адміністративного суду позов про визнання протиправною бездіяльність суб'єктів владних повноважень і зобов'язань їх до вчинення передбачених законом дій.

Зазначено, що 25 липня 2017 вказаний позов задоволено повністю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в територіальних межах Винаровского сільської ради Ставищенського району Київської області вночі на звалище невідомі висипали 40 тонн сміття.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top