ru ua

Львівська облрада вимагає відкликати з Києва "Беркут"

Львівська обласна рада вимагає відкликати з Києва львівський "Беркут".

Львівська обласна рада вимагає відкликати з Києва львівський "Беркут". Таке рішення прийнято 25 січня 2014 р. на засіданні позачергової сесії Львівської облради. Його зачитала депутат від ВО "Свобода" Галина Чорна. "За" цей документ проголосували 70 депутатів, повідомили у прес-службі облорганізації ВО "Свобода".

Згідно з цим рішенням, депутати звернулися до ГУ МВС України у Львівській обл. негайно відкликати особовий склад спеціального підрозділу міліції "Беркут" із Києва.

Депутати Львівської облради також прийняли звернення до правоохоронців із закликом не брати участь у протистоянні з тими , кого зобов'язані захищати. Від імені територіальної громади Львівщини депутати закликали " не виконувати , відповідно до ст.60 Конституції України , явно злочинних розпоряджень і наказів ; вжити необхідних заходів для знаходження всіх підрозділів і частин , які розміщені на території Львівської області , в місцях постійної дислокації " .
Нагадаємо , що 25 січня 2014 Львівська обласна рада на позачерговій сесії ухвалила рішення про визнання Народного раді України органом , уповноваженим представляти інтереси народу України , створив виконавчий комітет облради та муніципальну дружину .