Львівський ОАС скасував рішення облради про недовіру В.Горбалю

Львівський окружний адмінсуд (ОАС) скасував рішення обласної ради про недовіру голові Львівської обласної державної адміністрації Василю Горбалю, прийняте 8 вересня ц.р., пише "Комерсант-Україна".
На думку суддів, депутати перевищили свої повноваження, оскільки, згідно із законом "Про місцеве самоврядування", перед винесенням вотуму недовіри губернатору вони повинні були заслухати його звіт про виконану роботу, чого зроблено не було. Таким чином, суд позбавив Президента України Віктора Януковича необхідності "прийняти рішення" щодо голови облдержадміністрації та дати депутатам "обґрунтовану відповідь", як наказує ст. 118 Конституції.
Нагадаємо, претензії депутатів Львівської облради V скликання до В.Горбалю полягали в тому, що він, на їхню думку, незаконно суміщає посади народного депутата і голови облдержадміністрації. Перед голосуванням депутати пропонували В.Горбалю виступити, але він відмовився. У результаті 66 з 120 депутатів висловилися за його відставку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся