ФБР допомогло встановити тип вибухівки в розслідуванні вбивства Шеремета

НовиниНадзвичайні події    25.07.2016 - 20:00
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Луценко висловився проти будь-якого витоку внутрішньої службової інформації

Експерти Федерального бюро розслідувань США, які співпрацюють з Міністерством внутрішніх справ (МВС) і Генеральною прокуратурою України (ГПУ) щодо розслідування кримінального провадження за фактом вбивства журналіста Павла Шеремета допомогли при встановленні типу вибухівки. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко, передає прес-служба ГПУ.

"Вони вже допомогли нам у встановленні типу вибухівки, проведення автоекспертизи, роботи з відео матеріалами", - заявив Луценко.


Як наголошується, одночасно генпрокурор висловився проти будь витоку внутрішньої службової інформації, що може тільки зашкодити розслідуванню. "Коли ми будемо готові до публічної частини, у тому числі оприлюднення фотороботів, ми це обов'язково зробимо", - запевнив він.

Також Луценко додав, що розслідування у кримінальному провадженні за фактом вбивства Шеремета здійснює Головне слідче управління МВС, а процесуальне керівництво - співробітники ГПУ, у яких є досвід розкриття таких справ.

"Робота триває", - констатував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ФБР сьогодні, 25 липня, може надати перші дані щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top