Луценко попросив помічника генпрокурора США зайнятися підбором кадрів в Генінспекцію

НовиниПолітика    08.08.2016 - 15:38
Фото: Луценко попросив Вітвіцького стати лідером комісії з добору кадрів у Генінспекцію
Фото: Луценко попросив Вітвіцького стати лідером комісії з добору кадрів у Генінспекцію
У справі про незаконне прослуховування більше питань до СБУ, - Луценко ГПУ просить заарештувати екс-регіонала володимира Медяника на два місяці

Головою комісії по підбору кадрів буде заступник генпрокурора Анжела Стрижевська

Генеральний прокурор України Юрій Луценко звернувся до помічника генерального прокурора Сполучених Штатів Америки Богдану Витвицкому з проханням стати лідером комісії по підбору кадрів в Генеральну інспекцію. Про це повідомляє управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГПУ.

Сьогодні, 8 серпня, Луценко підписав наказ "Про першочергові організаційні заходи щодо забезпечення формування кадрового складу Генеральної інспекції".


За словами генпрокурора України, Генінспекція повинна наглядати за законністю дій прокурорів і слідчих всієї системи прокуратури.

Для підбору кадрів в новий орган буде створена конкурсна комісія, яка складається з 7 осіб, з яких 5 - представники громадськості.

Згідно з законом, головою комісії громадянин України, заступник генпрокурора Анжела Стрижевська.

У той же час Луценко попросив Вітвіцького стати лідером комісії і перенести американський досвід при співбесідах кандидатів.

Луценко зустрівся зі Стрижевської і Вітвицьким

Фото: Луценко зустрівся зі Стрижевської і Вітвицьким

"Термін подачі заявок - з 10 серпня по 10 вересня. З 10 вересня запрацює комісія на чолі з двома гідними працівниками", - повідомив генпрокурор.

Комісія повинна подати по одній кандидатурі на посаду керівника, двох його заступників та членів Генеральної інспекції на затвердження Витвицькому.

"Конкурс складається з пропозиції добровільно пройти тест на загальні навички IQ, а також на знання законодавства, яке готує наша академія. Кандидати, які найкраще здадуть цей тест, допускаються до співбесіди", - зазначив Луценко.

Він наголосив, що заробітна плата співробітників Генінспекції буде вдвічі більше, ніж зарплата працівників органів прокуратури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, Луценко анонсував нові затримання у справі екс-регіоналів Олександра Єфремова та Володимира Медяника, яких підозрюють у сприянні створенню самопроголошеної "Луганської народної республіки".

Читайте в розділі

Порошенко назвав кількість російської техніки на Донбасі

Порошенко сьогодні відвідає Житомирську область з робочим візитом

Клімкін візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО в Брюсселі 7 грудня

On Top