ru ua

Луценко звинуватив нардепів від РПЛ в "кришуванні" шахраїв

Луценко звинуватив нардепів від РПЛ в "кришуванні" шахраїв Фото: Луценко звинуватив нардепів РПЛ "зароблянні грошей на дурнях"

Прокуратура затримала зловмисників при передачі грошових коштів

Генеральний прокурор України Юрій Луценко звинуватив народних депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка у "кришуванні" шахраїв. Про це генпрокурор написав на своїй сторінці в Facebook.

"Якийсь киянин Петровський разом з громадянином Ізраїлю Вайсбергом намалювали собі круті "ксиви", нашили мундири з генеральськими погонами, навісили орденів і заробляли непогані гроші на дурнях", - написав Луценко.

За його словами, тільки з громадянина Гусєва за сприяння в призначенні його на посаду начальника управління економіки та інвестицій Одеського порту, шахраї "здерли" 61 тис. доларів, пізніше за призначення Гусєва головним лісничим Києва злочинці запросили ще 70 тис. доларів.

Прокуратура затримала зловмисників при передачі грошових коштів.

"Набір шахрайського реквізиту, виявленого при обшуку, вразив бувалих слідчих", - зазначив генпрокурор, додавши при цьому, що "все стало ясно", після появи під будинком, де проходив обшук, представників РПЛ.

У свою чергу нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук в коментарях під постом Луценко зазначив, що під час слідчих дій, проведених прокуратурою, не були допущені адвокати, що є порушенням Кримінально-процесуального кодексу України.

Історія про шахраїв. Такий собі киянин Петровський разом з громадянином Ізраїлю Вайсбергом намалювали собі круті "ксіви...

Опубліковано Юрієм Луценком 14 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фракцію Радикальної партії у повному складі викликали на допит в ГПУ.