Луценко направив до комітету Ради лист з доказами щодо Новинського

НовиниПолітика    30.11.2016 - 13:04
Фото: Луценко направив комітету ВР лист по Новинському
Фото: Луценко направив комітету ВР лист по Новинському

У листі наведені лише докази, що не зашкодять проведенню розслідування

Генеральний прокурор України Юрій Луценко направив лист до комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України, в якому були надані відповіді на запитання, поставлені нардепами в ході представлення подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата ВР Вадима Новинського. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Підкреслюється, що у вказаному листі були наведені лише ті докази, які не зашкодять проведенню розслідування у кримінальному провадженні.

"Я підписав відповідь Регламентному комітету Верховної Ради з питання про притягнення до кримінальної відповідальності депутата Новинського. В своєму листі я зазначив, що на більшість із запитань ми надали інформацію при попередньому зверненні, ще більше я відповів усно на запитання, а на решту я не можу відповісти у зв’язку з обмеженням законом таємниці досудового слідства", - пояснив голова ГПУ.

Генпрокурор підкреслив, що депутати не є стороною процесу і вони не мають права знайомитися та вимагати протоколи допитів.

"Депутати не судді. Регламентний комітет має лише встановити наявність кримінального провадження – воно є, статус певних осіб в процесі, я їм ще раз повідомив про статус і пана Драбинка, і пана Новинського, і пана Коряка, Захарченка, Януковича", - зазначив він.

"Тепер у них є декілька днів, щоб призначити засідання Регламентного комітету. Я прибуду на нього знов…і дуже сподіваюся, що цього разу народні депутати підуть на об’єктивне рішення", - підсумував Луценко.

Нагадаємо, Верховна Рада України може прийняти рішення по нардепу від фракції "Опозиційний блок" Вадиму Новинському на наступному пленарному тижні (6-9 грудня).

On Top