Луценко просить змінити порядок притягнення нардепів до відповідальності

НовиниПолітика    12.07.2016 - 03:25
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Зараз регламент вимагає окремого голосування по залученню до відповідальності

Генеральний прокурор України Юрій Луценко запропонував змінити регламент Верховної Ради в частині порядку притягнення народних депутатів до відповідальності, щоб в подальшому не виникало плутанини з прокурорськими уявленнями. Про це написала прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган у Facebook.

Зазначено, що зараз регламент вимагає окремого голосування по залученню до відповідальності, окремого - за затримання депутата, та окремого - за арешт.


"Оскільки такого поняття як арешт немає у КПК, логічно було б прописати в Регламенті не "арешт", а "запобіжний захід, визначений судом", - зазначив Луценко.

Також Генпрокурор вважає, що необхідно прописати в законі формулювання, яке б дозволяло вилучати документи для виїзду за кордон або припиняти дію таких документів у депутата відразу після внесення подання, а не після позбавлення недоторканності.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко відвідав засідання фракції "Блоку Петра Порошенко", де розповів про хід розслідування резонансних справ.

On Top