Луценко просить змінити порядок притягнення нардепів до відповідальності

НовиниПолітика    12.07.2016 - 03:25
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Зараз регламент вимагає окремого голосування по залученню до відповідальності

Генеральний прокурор України Юрій Луценко запропонував змінити регламент Верховної Ради в частині порядку притягнення народних депутатів до відповідальності, щоб в подальшому не виникало плутанини з прокурорськими уявленнями. Про це написала прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган у Facebook.

Зазначено, що зараз регламент вимагає окремого голосування по залученню до відповідальності, окремого - за затримання депутата, та окремого - за арешт.


"Оскільки такого поняття як арешт немає у КПК, логічно було б прописати в Регламенті не "арешт", а "запобіжний захід, визначений судом", - зазначив Луценко.

Також Генпрокурор вважає, що необхідно прописати в законі формулювання, яке б дозволяло вилучати документи для виїзду за кордон або припиняти дію таких документів у депутата відразу після внесення подання, а не після позбавлення недоторканності.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко відвідав засідання фракції "Блоку Петра Порошенко", де розповів про хід розслідування резонансних справ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top