Луценко тримає на контролі 162 "резонансні справи"

НовиниНадзвичайні події    19.09.2016 - 16:51
Фото: Луценко тримає на контролі 162 резонансні справи
Фото: Луценко тримає на контролі 162 резонансні справи

Половина з "резонансних справ" збуджена за сигналами нардепів і третина - за сигналами журналістів

Генеральний прокурор України Юрій Луценко "тримає на контролі 162 найбільш резонансні кримінальні справи". Про це він заявив на засіданні комітету ПАРЄ з питань науки, освіти, культури і ЗМІ, передає "112 UA".

За словами Луценка, половина з "резонансних справ" збуджена за сигналами народних депутатів і щонайменше третина - за сигналами журналістів.

Генпрокурор розповів, що, будучи головам фракції парламенту України, він бачив, як деякі депутати голосували всупереч своїм корпоративним і часто персональним інтересам.

Луценко стверджує, що важливо створити для депутатів умови, при яких вони будуть більше боятися активності журналістських розслідувань та громадян, ніж ймовірного кримінального переслідування. Зазначивши при цьому, що журналістам і правоохоронним органам необхідно співпрацювати.

Така співпраця генпрокурор порівняв з велосипедом, де в боротьбі з корупцією журналісти, як сторожові пси, тиснуть на педаль, а на другу педаль натискають прокурор, слідчий, поліцейський і фіскальний працівник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Луценко запропонував створити спецпалату з питань конфліктів інвесторів при Госпсуді.

On Top