Луценко 5 листопада зустрінеться з адвокатами Небесної сотні

НовиниПолітика    27.10.2016 - 14:27
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Раніше зустріч планувалася на 29 жовтня

Генеральний прокурор Юрій Луценко 5 листопада зустрінеться з сім'ями та адвокатами героїв Небесної сотні. Про це у своєму Facebook написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Після реорганізації Департаменту спецрозслідувань, який займається розслідуванням подій на Евромайдане, генеральний прокурор готовий невідкладно зустрітися з сім'ями героїв Небесної сотні. Така зустріч повинна відбутися в найближчу суботу, 29 жовтня. Однак на прохання керівництва громадської організації така зустріч була перепризначена на 5 листопада 2016 року о 13:00 для максимально можливої участі всіх сімей", - написала Сарган.

 

З моменту призначення на посаду Генпрокурора Юрій Луценко вже неодноразово зустрічався як із родинами героїв Небесної со...

Опубліковано Ларисою Сарган 27 жовтня 2016 р.

Вона також зазначила, що з моменту призначення на посаду генпрокурора Юрій Луценко вже неодноразово зустрічався як з сім'ями героїв Небесної сотні, так і з адвокатами, які представляють їх у судах.

Нагадаємо, раніше один з адвокатів Небесної сотні заявив, що у "справі Автомайдану" залишилося знайти і допитати 15 потерпілих.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Генпрокуратура та МКС погодили алгоритм притягнення до відповідальності Януковича та РФ Чим закінчиться протистояння народного депутата Сергія Лещенка та генпрокурора Юрія Луценка?
On Top