Лук'янов констатує відсутність правової сили у комітетських резолюціях недовіри уряду Азарова

Народний депутат, перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності Владислав Лук'янов прогнозує подальшої вихід депутатів з лав опозиційних фракцій.

"Зверніть увагу, що левова частка тих, хто проголосував проти політики уряду комітетів - найбільш малочисельні за кількістю депутатів. Наприклад, в нашому великому комітеті з питань фінансів і банківської діяльності подібне питання навіть не виносилося на обговорення, всі розуміли, що за нього ніхто не проголосує. Другий момент - більшість у цих комітетах складають опозиціонери. Так, що вважати репрезентативним голосування 7 невеликих комітетів з більшістю в особі опозиції не варто ", - вважає депутат.

Політик переконаний, що згадані голосування комітетів проти політики Кабміну не маю правової сили.

"Правовий сили голосування не мають, це політичне рішення, не більше. Але питання не в цьому. Давайте проведемо аналіз - з 30 комітетів проголосували проти Кабміну 7, тобто близько 25%. У свою чергу, це навіть менше, ніж представництво опозиції в Верховній Раді. Виходить, що 75% депутатів тим чи іншим чином підтримують курс уряду, в тому числі чимало їх і в лавах опозиції", - говорить Лук'янов.

У зв'язку з цим, на його думку, вже в найближчому майбутньому депутати можуть продовжити вихід з лав опозиційних фракцій.

"Ця тенденція говорить про те, що люди, які формально мають відношення до опозиції, але, приміром, не підтримують голосування проти Кабміну, а також бачачи її неконструктивну позицію, відсутність згуртованості, виходитимуть з лав меншості", - констатує нардеп.

Нагадаємо, що раніше 7 парламентських комітетів проголосували за висловлення недовіри Кабінету міністрів. Опозиція практично у всіх цих комітетах має більшість.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся