Лукашенко: Україна стала форпостом політичних провокацій

Мінськ, Середа 16 вересня 2020 15:27
Лукашенко: Україна стала форпостом політичних провокацій
Фото: Олександр Лукашенко (kremlin.ru)
Автор: РБК-Україна

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Україна стала форпостом політичних провокацій проти його країни. При цьому він шкодує, що Київ приєднався до американських сателітів.

Про це він заявив на зустрічі з політичним активом країни, передає БЕЛТА.

За його словами, зовнішні сили нібито протягом десяти років готувалися до нинішнього часу Ч".

"Щоб одразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні глобальних центрів це перш за все США, конкретніше - їх мережа фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна", - заявив Лукашенко.

Він зазначив, що Чехія була ресурсним хабом, а Польща стала інкубатором Telegram-каналів і надала притулок опозиції.

"Україна, незважаючи на нашу незмінну підтримку, всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій. Таким чином, ми чітко бачимо суб'єктів цього процесу, їх провідників і пособників", - додав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський закликав Лукашенка до діалогу з білоруським народом.

Сьогодні Офіс президента України виступив із заявою, що позиція Києва про невизнання виборів у Білорусі викликала особисту образу Лукашенка, яка перейшла на площини міждержавних відносин.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся