Лукашенко вимагає стабілізувати ситуацію на споживчому ринку Білорусії виключно економічними методами

НовиниЕкономіка    25.08.2011 - 23:00

Президент Білорусії Олександр Лукашенко вимагає стабілізувати ситуацію на споживчому ринку винятково економічними методами.
"Ціни ростуть. Чи не криється за цим вседозволеність місцевої влади і керівників окремих підприємств, які прикриваються диспаритетом цін з Російською Федерацією?" - заявив Лукашенко сьогодні на нараді з питань соціально-економічного розвитку.
За його словами, зараз йде багато розмов з приводу вивозу товарів у Росію, тому постійно здійснюється моніторинг, який свідчить, що вивезення споживчих товарів потроху скорочується. "Тому говорити про те, що прийшли і все забрали, не доводиться. Ми знаходимося в єдиному економічному просторі з Російською Федерацією, та й український кордон у нас не на замку. У нас відкрита економіка, закриємо ми комусь - закриють завтра і нам", - сказав він.
При цьому глава держави додав, що "тому говорити про те, що завтра встане ланцюгом міліція або прикордонники з митниками на кордоні і нікого не пустять - це повна дурість". Президент підкреслив, що діяти потрібно тільки економічними методами.
За його словами, "не такий страшний ріст цін, адже всі гроші від зростання цін залишаються у підприємств". "Але треба бачити іншу сторону: чи здатне населення нормально харчуватися? Чи вистачить у населення грошей? Я не кажу, що треба викинути масу грошей, як це було раніше. Гроші треба заробити", - зазначив Президент.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top