Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав українців, білорусів і росіян відзначити 70-річчя перемоги "в мирі та злагоді". Про це він заявив сьогодні на церемонії вручення погонів вищому офіцерському складу, передає видання "Белта".
"Попереду у нас цілу низку найважливіших завдань, які належить вирішувати в непростій економічній ситуації і складній міжнародній обстановці. Як би не було це дорого, нам треба разом: росіянам, білорусам і українцям - у рік 70-річчя гідно зустріти цю дату в мирі та злагоді", - заявив він.
"У рік 70-річчя Великої Перемоги на нас покладається особлива відповідальність за забезпечення національної безпеки країни у всіх її сферах", - додав білоруський лідер.
Нагадаємо, у Президента України Петра Порошенка назвали 23 лютого початком окупації Криму.
Зазначимо, Порошенко пропонує Верховній Раді України зробити вихідним днем День захисника України 14 жовтня.