Лукашенко запропонував Таджикистану і РФ взяти участь в приватизації Барановичського бавовняного комбінату

П'ятниця 28 жовтня 2011 23:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував Таджикистану викупити частину активів Барановичського бавовняного комбінату (Брестська область). Про це він повідомив в Душанбе Президенту Таджикистану Емомалі Рахмону. "Я готовий до акціонування і приватизації цього підприємства. Ми готові розглянути це питання, працювати в цьому плані, щоб вийти на приватизацію цього комбінату з Таджикистаном, Росією, - сказав Лукашенко. - Ми розглянемо варіанти, до нас приїдуть ваші фахівці, щоб подивитися наш бавовняний комбінат". За його словами, працювати з цими країнами йому вигідно, оскільки вони не ставлять ніяких політичних умов.
Лукашенко повідомив, що вивчив питання про створення на півдні Таджикистану спільного підприємства з випуску білоруських тракторів з обліком, зокрема, подальших поставок цієї техніки в треті країни, зокрема до Афганістану, Пакистану. Білорусь готова також поставляти до Таджикистану комбайни та іншу сільськогосподарську техніку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся