Лукашенко дав згоду на підписання контракту з Росією на будівництво білоруської АЕС

Президент Білорусії Олександр Лукашенко дав згоду на підписання контракту з Росією на будівництво білоруської АЕС. Про це він повідомив під час зустрічі з губернатором Новгородської області Росії Сергієм Мітіним.
За словами Лукашенка, "це велике досягнення", і воно "дорогого коштує для Білорусі". Він висловив подяку керівництву Росії за те, що "воно виконало своє слово, незважаючи на страшний тиск з усіх сторін".
"Ми все-таки будемо будувати АЕС, тим більше ми вже багато зробили на майданчику своїми силами", - підкреслив білоруський Президент.
Першу білоруську АЕС планують побудувати за проектом "АЕС-2006" ВАТ "СПб "Атоменергопроект". Перший блок станції планується ввести в дію в 2017 р., другий блок - в 2018 р. Загальна потужність АЕС повинна скласти до 2400 МВт.
Сторони почали переговори про надання Росією державного кредиту на будівництво станції. Білорусія розраховує одержати 6-7 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся